Ghost Yine Başardı! Ürün Testlerinden Muhteşem Sonuçlar

Ghost Yine Başardı! Ürün Testlerinden Muhteşem Sonuçlar

Haziran ayında Avrupa’da yayınlanan ürün test sonuçlarında Ghost bisikletler yine göz alıcı sonuçlara imza attılar.

 

Bike Magazine’den Asket 8’e Tam Not
Bike Magazine editörlerince test edilen 8 güçlü model arasında, Ghost Asket 8 AL için yapılan yorum “ilk pedaldan itibaren büyüleyici” oldu. Bisikletin öne çıkmasında hafif kadrosu, hafif teker seti ve geniş jantları büyük pay sahibi oldu. Mükemmel ayarlanmış komponentler, harika bir geometri ve dengeli sürüş pozisyonu ile abartısız tasarımın uyumu. Sonuç: “mükemmel sürüş karakteristikleri olan, hem yokuşta hem inişte çok eğlenceli uygun fiyatlı bir sürüş makinesi” (BIKE Magazin 07/2017)

 

 

EMTB Test Birincisi 296 Puan ile Hybride KATO 4 AL
Dağ bisikletleri de testlerine konu olan EMTB Dergisi’nde kazanan Ghost Hybride Kato 4 AL oldu. Test edilen elektrikli dağ bisikletleri içinde en hafif olan Kato 4, inişlerdeki kalitesini Shimano E8000 elektrik motoru ile mükemmel bir şekilde harmanlayıp, 296 puanla rakiplerini geride bıraktı. Sonuç “Modern geometrisi ve inanılmaz sağlam amortisörü ile test edilen bisikletler için en iyi off-road yeteneklerine sahip bisiklet” (EMTB Magazin 02/2017)

 

 

Ghost Hybride KATO FS 8 AL sizi patikalar ile ‘oynamaya’ davet ediyor
World of MTB Dergisi de bu ay bir elektrikli dağ bisikleti testi yayınladı. 10 tane full süspansiyon elektrikli dağ bisikleti zorlu koşullarda test edildi. Hybride KATO FS 8 AL patikalardaki performansı ile test ekibi üzerinde hatırı sayılır bir etki bıraktı. Sonuç: “Bisikletin çok iyi ayarlanmış geometrisi sizi patikalar ile ‘oynamaya’ teşvik ediyor. Shimano motor üst düzey güç üretiyor ve komponentler bu şartlar gözetilerek özenle seçilip, ayarlanmış”. (World of MTB 07/2017)

No Comments

Post A Comment