GHOST SL AMR LC 10 Yüksek Tasarım Kalitesinden Dolayı KIRMIZI NOKTA ile Ödüllendirildi

GHOST SL AMR LC 10 Yüksek Tasarım Kalitesinden Dolayı KIRMIZI NOKTA ile Ödüllendirildi

Ürün Tasarım 2016 için 57 ülkeden katılımcılar yaklaşık 5200 ürün ve inovasyon kaydı yaptırmış olup bizim SL AMR LC 10 tasarımımız 41 alanında uzman jüri üyesini ikna etmesi gereken ürünler arasında yer almaktaydı.

 

Bağımsız uzman heyeti her bir başvuruyu inovasyon derecesi, resmi kalite ve işlevsellik gibi kriterlere göre sıkı, adil ve yerinde değerlendirmektedir. Buna ek olarak ürünün tasarımı da büyük önem taşımakta; yalnızca kendini diğer ürünlerden kayda değer şekilde muhteşem tasarımıyla ayırabilen ürünler uluslar arası Kırmızı Nokta jürisinden herkesin peşinde olduğu kalite mührünü alabilmektedir.

 

SL AMR LC 10’un  tasarım kalite dalında 2016 Kırmızı Nokta ödülüyle ödüllendirildiğini belirtmekten mutluluk duyarız. Kırmızı Nokta Ödülü:

 

f937104f-a8ea-4e9f-81e3-0862f973f991-960x750

 

Gram gram yontup tarz ekledik! Ultra kesin, ultra hafif ve ultra etkili: yeni baştan yaratılmış bir ikon haline gelmiş AMR bisikletimiz bencmark teknolojisi ve öne çıkan bileşiklerle donatılmıştır. Diğerlerinden ayrılan iskeletindeki pürüzsüz hatlar öne çıkan bir bisiklet olduğunun ve sürekli gelişen teknolojik dizaynının bir göstergesidir.

 

SL AMR LC’nin altıgen tüp karbon iskeleti yollar üzerinde etkileyici yumuşak kullanım sağlar ve “Light Karbon Teknolojisi” sayesinde iskelet ağırlığını önemli ölçüde azaltırken, sağlamlık ölçütünü arttırmayı başardık.

 

Ultra hafif eloksallı arka üçgen için kolay dahili kablo dönümü sağlayan daha ileri benchmark çözümler geliştirdik ve “ Kes” fren yatağı frenleme kuvvetlerini arka aks X12’e yönlendirerek emer. Tüm bunlar hafif ağırlık, yüksek performanslı yumuşak tırmanışla birlikte yumuşak inişe katkı sağlamaktadır. Üzerinde ciddi manada kafa yorulmuş olması SL AMR LC’nin ayırt edici tasarımında her alanda çok yönlü kullanım ve öne çıkan yol tutuş hassasiyetinde adeta parlamaktadır.

 

https://twitter.com/ghostbikesgmbh

https://www.facebook.com/ghostbikesgmbh

http://www.ghost-bikes.com/en/home

marketing@ghost-bikes.de

 

No Comments

Post A Comment